Dobré ráno, dnes je středa 20.1.2021, Svátek má Ilona a zítra Běla

V sobotu 21.9.2019 proběhla na EPI s.r.o. v Kunovicích první víkendová výuka kvalifikačního pedagogického studia pro učitele základních a středních škol, učitele odborného výcviku a vychovatele.
Výuku zahájila paní ředitelka Mgr. Laďka Brančíková. Studují zde učitelé 2. stupně ZŠ, SŠ z ČR i SR.

Úvod-DPS-1 Úvod-DPS-2

v neděli 22.9.2019 proběhla na EPI s.ro. v Kunovicích první víkendová výuka akreditovaného studijního programu speciální pedagogiky pro učitele základních a středních škol a vychovatele. Výuku zahájil garant oboru, pan Mgr. Karel Zerzáň, ředitel ZŠ. Studují zde učitelé ZŠ, SŠ a různých Center z ČR i SR.

 

Úvod-SPD-1 Úvod-SPD-2

 

V neděli 22.9.2019 proběhla na EPI s.r.o. v Kunovicích první víkendová výuka kvalifikačního studia Asistent/ka pedagoga. Příjemně nás překvapilo, že všechny studentky konstatovaly, že studují proto, že jsou přesvědčeny, že přišel jejich čas na změnu zaměření své budoucnosti a že chtějí v následující části svého života změnit svoji současnou profesi na práci s dětmi.
Výuku zahájila oblíbená lektorka, paní Mgr. Pavla Andrýsková.

 

Úvod-ASP-1 Úvod-ASP-2

 

Vyučující jsou opravdové osobnosti, s nimiž Vám bude výuka potěšením. Pomohou Vám nejen v oblasti pedagogiky, ale i v lepším pochopení života. Pokud máte o tyto studia zájem, na nic nečekejte, protože se můžete ještě do tohoto perfektního kolektivu zapojit. Setkáte se s kolegyněmi z celé ČR i Slovenska. Podejte si přihlášku ještě dnes.

 

 

Novinky

Ukázka závěrečných prací