Dobré ráno, dnes je středa 20.1.2021, Svátek má Ilona a zítra Běla

aahea_coinmba-logologo-strom

 Master of Business Administration - MBA

 

Využijte možnost studovat prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění a s možností zahájit studium již nyní!

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

Vážení klienti,

nabízíme Vám vzdělávání orientované na výkon povolání a rozvoj svých Vašich profesních i osobnostních kompetencí.

K dispozici máte následující specializace studia MBA, které můžete studovat prostřednictvím internetových technologií z domu, z pracoviště, z chaty, odkudkoliv, kde máte k dispozici internet. Z nabídky si můžete vybrat specializaci, která Vás příjemně osloví a ještě dnes se ke studiu přihlásit. Tyto studijní programy probíhají pod akreditací AAHEA USA.

Nabídka specializací pro následující období:

Přihláška ke studiu Reference našich absolventů

Základní informace o studiu:

Nabízíme Vám exkluzivní inovovanou nabídku studia MBA v různých specializacích tak, abyste si v našem portfoliu našel/a takovou specializaci, která Vás podpoří v profesním rozvoji a bude také stimulátorem rozvoje Vaší osobnosti a Vaší kariéry.

Celé Vaše studium u nás je koncipováno jako neustálý tok příjemných zážitků.

prom-1

Obsah všech studií je ryze profesní. V průběhu studia budete plynule navazovat na Vaše doposud získané profesní i životní zkušenosti. Cesta dalšího rozvoje je u nás pro každého posluchače individuální.

Studium odpovídá nejmodernějším trendům vzdělávání manažerů a specialistů ve vyspělých zemích. Ve světě je standardem u exkluzivních vzdělávacích institucí umožnit manažerům a specialistům studium z „domácí učebny“, tzv. on line studium přes internet. To ale vyžaduje perfektní e-learningové zabezpečení. U nás takovou podporu studia dostanete. Máte k dispozici e-learningové texty, samodiagnostiku a videonahrávky. Každý měsíc nastudujete jeden modul a v seminární práci v rozsahu cca pěti  stran si vypracujete svoji aplikaci získaných znalostí do své praxe a svého života. I když cílem je rozvoj profesních kompetencí, vybudujete si také takový teoretický základ na úrovni magisterského stupně studia, kterým disponují Vaši kolegové ve vyspělých zemích světa.

V průběhu studia si zpracujete disertační práci. V ní si vyřešíte Vámi definovaný problém svého pracoviště, nebo Vaší profese. Proto ani vypracováváním disertační práce neztratíte zbytečně žádný čas. Právě toto si chválí všichni naši absolventi. Disertační práci obhájíte před zkušební komisí složenou z profesorů, docentů, specialistů z praxe a akademických pracovníků.

U nás můžete začít studovat kdykoliv. Jakmile odešlete na Akademii HUSPOL svoji přihlášku ke studiu, začleníme Vás do nové studijní skupiny. Můžete si být jistí, že právě nyní se Vaše studijní skupina tvoří.

  • Délka studia: ve všech specializacích dvousemestrální studium.
  • Forma studia: prostřednictvím internetových technologií odkudkoliv a kdykoliv (přes internet s využitím elektronických studijních textů, videonahrávek a dalších moderních mobilních technologií).
  • Požadavky na přijetí ke studiu: absolventi vysokých škol (Bc., Mgr., Ing., BBA, BA, MSc., JUDr., atd.), nebo absolventi středních škol s maturitou s odpovídající praxí. (Požadovaný rozsah je projednáván individuálně.)

Každý náš absolvent dostává mimo vlastní diplom MBA také výpis absolvovaných předmětů tzv. Diploma supplement, který prokazuje jejich kreditní úroveň. Diplomy jsou absolventům předávány na slavnostní promoci.

Z našeho vzdělávacího komplexu již odešlo od roku 1991 přes 8340 úspěšných absolventů.

Potřebujete více informací?

Telefon: +420 603 470 951|e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky

Ukázka závěrečných prací