Dobré ráno, dnes je středa 20.1.2021, Svátek má Ilona a zítra Běla

Doplňující pedagogické studium pro učitele, mistry odborného výcviku a vychovatele

Víkendové studium

Příjem přihlášek ke studiu od září 2020 je ukončen.

Zahajujeme přijímání přihlášek ke studiu od února 2021
Přijímáme do naplnění kapacity!

Přihláška ke studiu (nutno vybrat akad. rok 2020/21, měsíc únor!)

 

Komu je studium určeno?

Studium je určeno všem zájemcům, specialistům z praxe, kteří zvažují působit jako učitelé základních nebo středních škol, mistři odborného výcviku, nebo vychovatelé. Je určeno i těm odborníkům z praxe, kteří již do škol nastoupili, ale potřebují si dokončit pedagogické vzdělání, jak jim určůje zákon.

Nabízíme studium pro učitele a vychovatele k získání odborné kvalifikace podle vyhlášky č. 317/2005 Sb. v následujících programech:

  • učitelé odborných předmětů střední školy
  • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy
  • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně základní školy
  • učitelé praktického vyučování střední školy
  • vychovatelé

 

Cdpselé studium je zaměřeno na podporu výchovně-vzdělávacího procesu škol. Každý předmět v modulu je zakončený elektronickým testem. Jednotlivé moduly jsou zakončeny dílčí zkouškou při závěrečné ústní zkoušce před komisí jmenovanou rektorem Akademie HUSPOL s.r.o.

Studium je plně elektronizované – studijní materiály dostane student v elektronické podobě.

Délka studia: 3 semestry (1,5 roku)

Obsah studia pro učitele

Obsah studia pro vychovatele

Obsah studia pro učitele praktického vyučování SŠ

 
Předpoklady pro přijetí do kurzu:

Vysokoškolské vzdělání II. stupně, tzn. (Ing., Mgr.) ve smyslu zákona č. 563/2004 sbírky, § 9. ve studijním oboru, který odpovídá charakteru odborných předmětů SŠ. Pokud uchazeč má vystudován I. stupeň vysokoškolského vzdělání, tzn. (Bc.) se zaměřením viz. výše, může se do studia přihlásit - osvědčení o úspěšném absolvování studia v kurzu získá až po řádném ukončení navazujícího magisterského programu.

Cílovou skupinou jsou absolventi vysokoškolského studia akreditovaného magisterského studijního programu (Mgr., Ing.), který odpovídá charakteru některého z vyučovacích předmětů střední školy. Tímto studiem získají způsobilost vyučovat odborný(é) předmět(y) blízký(é) vystudovanému studijnímu programu (strojírenství, informatika, ekonomické obory, biologie, ekologie a životní prostředí, elektrotechnika, chemie, informatika, kybernetika, potravinářství, právo, strojírenství, zemědělství, přírodní vědy).

Vysokoškolské vzdělání II. stupně, tzn. (Ing., Mgr.) ve smyslu zákona č. 563/2004 sbírky, § 9. ve studijním oboru, který odpovídá charakteru všeobecně vzdělávacích předmětů SŠ. Pokud uchazeč má vystudován I. stupeň vysokoškolského vzdělání, tzn. (Bc.) se zaměřením viz. výše, může se do studia přihlásit - osvědčení o úspěšném absolvování studia v kurzu získá až po řádném ukončení navazujícího magisterského programu.

Cílovou skupinou jsou absolventi vysokoškolského studia akreditovaného magisterského studijního programu (Mgr., Ing. – včetně absolventů lingvistických oborů), který odpovídá charakteru některého z vyučovacích předmětů střední školy. Tímto studiem získají způsobilost vyučovat všeobecně vzdělávací předmět(y) blízký(é) vystudovanému studijnímu programu (informatika, biologie, ekologie a životní prostředí, elektrotechnika, historické vědy, filozofie, chemie, informatika, kybernetika, společenské vědy, právo, zemědělství, přírodní vědy, jazyky).

Vysokoškolské vzdělání II. stupně, tzn. (Ing., Mgr.) ve smyslu zákona č. 563/2004 sbírky, § 8. ve studijním oboru, který odpovídá charakteru předmětům 2. stupně ZŠ. Pokud uchazeč má vystudován I. stupeň vysokoškolského vzdělání, tzn. (Bc.) se zaměřením viz. výše, může se do studia přihlásit - osvědčení o úspěšném absolvování studia v kurzu získá až po řádném ukončení navazujícího magisterského programu.

Cílovou skupinou jsou absolventi vysokoškolského studia akreditovaného magisterského studijního programu (Mgr., Ing. – včetně absolventů lingvistických oborů), který odpovídá charakteru některého z vyučovacích předmětů 2. stupně základní školy. Tímto studiem získají způsobilost vyučovat předmět(y) blízký(é) vystudovanému studijnímu programu (informatika, biologie, ekologie a životní prostředí, elektrotechnika, historické vědy, filozofie, chemie, informatika, kybernetika, společenské vědy, právo, společenské vědy, zemědělství, přírodní vědy, jazyky).

Program je určen pro absolventy s vysokoškolským (Bc., Ing., Mgr.), vyšším odborným vzděláním nebo středním vzděláním s maturitní zkouškou v oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu. Program je určen pro uchazeče s úplným středním odborným vzděláním, zejména zemědělského, technického, strojírenského, potravinářského, ekologického, stavebního zaměření a v příbuzných oborech vzdělání. Studijní obor není určen pro absolventy gymnázií a konzervatoří.

Podmínkou přijetí do studia je středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou.


Podmínky přijetí:

  • Vyplněná on-line přihláška
  • Životopis
  • Úředně ověřený doklad o dosaženém vzdělání


Akreditace MŠMT ČR:

Akreditace pro kvalifikační studium

 


Poplatky za studium ZDE.

Přihlaste se ještě dnes !

Další informace:


Telefon: +420 603 470 951|e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky

Ukázka závěrečných prací