Dobré ráno, dnes je středa 20.1.2021, Svátek má Ilona a zítra Běla

Na mateřské dovolené si lze zvýšit vzdělání. Stačí jen chtít.

mater2Při ukončení mateřské dovolené si ženy často stěžují, že mají potíže s návratem na původní pracovní pozici. Je to dáno tím, že maminka ztratila kontakt s vývojem oboru i děním podniku a že se na jejím místě již někdo jiný dobře zapracoval. Co v takové situaci dělat?

Můžete si vynutit přijetí uplatněním zákoníku práce, ale to není šťastný vstup do práce po mateřské dovolené. Lepší je, vybudovat si v průběhu mateřské dovolené novou kvalifikaci a nebýt tak závislá jen na původním zaměstnavateli.

Nabízíme Vám možnost víkendové formy i on-line formy (studium z domu prostřednictvím internetových a e-learningových technologií) profesního studia v době, kdy budete na mateřské dovolené. A tak, když skončíte mateřskou dovolenou, můžete se vrátit s čerstvým profesním titulem:

Dnes ještě firmy potřebují pracovníky do výrobních procesů. Ale za několik málo let tyto pracovní pozice pro současné středoškoláky, ale i některé vysokoškoláky z velké části nahradí automaty a roboty. I v této situace je pro ženy nepříznivá, pokud jí nebudou čelit vyšší kvalifikací.

Maminky se však obvykle bojí, že péči o dítě a studium současně nezvládnou.  My však máme zkušenost, že po nějakou dobu, přibližně dva měsíce, Vám bude trvat si zorganizovat domácnost tak, aby Vám všechno klapalo. Ale Vy to zvládnete a naopak i rodina se Vám naučí pomáhat.

Můžete si být jistá, že při studiu od nás dostanete maximální pomoc. A až studium dokončíte, budete na sebe hrdá. Vaše nová kvalifikace bude společným úspěchem celé Vaší rodiny.

Nebojte se a ihned začněte.

Novinky

Ukázka závěrečných prací